O nas

O NAS

Zakład Rymarski

Wysoka jakość oraz szeroki asortyment naszych produktów umożliwi przyszłym użytkownikom na dokonanie odpowiedniego wyboru. Zaprezentowane wyroby są sprawdzonymi produktami, z których od wielu lat korzystają służby mundurowe oraz indywidualni użytkownicy. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych i detalicznych. Przy zamówieniach hurtowych niektóre z naszych produktów mogą być modyfikowane przez naszych klientów według własnego wzoru.

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych I detalicznych:  przy zamówieniach hurtowych niektóre z naszych produktów mogą być modyfikowane przez naszych klientów według własnego wzoru.  Np: 

  • kamizelki taktyczne „przeznaczenie I rozmieszczenie kieszeni”
  • ładownice parciane na dwa, trzy, cztery magazynki
  • pasy FBI „rozmieszczenie I przeznaczenie kieszeni”

Zamówione produkty wysyłam pocztą polską, pocztą kurierską na koszt odbiorcy, płatność – za pobraniem, przy odbiorze przesyłki.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się

+22 610 52 99 lub biuro@kajman.com.pl

NASZE ZALETY

Wysoka jakość

Firma Kajman produkuje kabury z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Szeroki wybór

Firma oferuje szeroki wybór kabur, co pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Doświadczenie

Od wielu lat jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości kabur na rynku. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie klientów w całym kraju.

Shopping Cart